System Veranda

Jesteś tutaj:

SYSTEM VERANDA

Veranda to system przeciwsłoneczny przeznaczony do montażu w przeszklonych połaciach dachowych, świetlikach oraz okiennych zabudowach takich jak np. ogrody zimowe. System Veranda jest stosowany na poziomych i skośnych płaszczyznach stąd często jest określany jako roleta pozioma. Użyte w systemie tkaniny o specjalnych parametrach ograniczają dostęp światła słonecznego, jednocześnie zwiększając udział światła rozproszonego w pomieszczeniach, co zapewnia komfort pracy i wypoczynku we wnętrzach.

System Veranda jest sterowany wyłącznie elektrycznie i może być stosowany zarówno na dachu, jak i pod sufitem. Może być montowany również jako zestaw wielu modułów, co daje możliwość zastosowania nawet w przypadku sporych przeszkleń. Veranda posiada wbudowany system naciągu tkaniny, który gwarantuje sprawną, bezkolizyjną pracę podczas rozwijania i zwijania materiału do kasety, a także estetyczny wygląd napiętej tkaniny. Trwałość i niezawodność zapewnia solidna, konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium lakierowanego proszkowo na wybrany kolor (paleta RAL).

VERANDA

Veranda to system przeciwsłoneczny, który pracuje pod dowolnym kątem nachylenia. Przypisane do systemu uchwyty posiadają wąską stopkę, dzięki czemu mogą być montowane także na niewielkiej powierzchni. Stosowane tkaniny akrylowe lub Waterproof są skuteczną ochroną przed nadmiernym nasłonecznieniem. Tkaniny poliestrowe typu Soltis 92 dodatkowo przepuszczają światło dzienne. W systemie modułowym, każdy moduł posiada oddzielne prowadnice połączone jednym uchwytem.
System posiada wbudowany system naciągu tkaniny gwarantujący sprawną, bezkolizyjną pracę podczas rozwijania i zwijania materiału do kasety, a także estetyczny wygląd napiętej tkaniny. Trwałość i niezawodność zapewnia solidna, konstrukcja wykonana z ekstrudowanego aluminium lakierowanego proszkowo na wybrany kolor (paleta SELT).

VERANDA FTS

Veranda FTS to system dedykowany dla poziomych, pionowych lub ukośnych powierzchni o dużych gabarytach, które najczęściej spotykamy w halach, obiektach publicznych, nowoczesnych gmachach. Pojedynczy moduł jest wyposażony w dwa silniki z wbudowanymi czujnikami przeciążeniowymi, które zapewniają perfekcyjne napięcie tkaniny nawet przy zastosowaniu na dużych powierzchniach. Opływowy kształt kaset sprawia, że dobrze komponują się one z dowolnymi konstrukcjami, a możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL umożliwia spójną realizację każdej architektonicznej wizji.