Rolety Zewnętrzne

Jesteś tutaj:

Rolety Zewnętrzne

Wśród całej palety zalet zewnętrznych osłon okiennych, klienci najczęściej zwracają uwagę na ich wpływ na oszczędność energii zużywanej do ogrzewania domu, a co za tym idzie obniżenie kosztów utrzymania.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji ważne jest rozpoznanie i wybór odpowiedniego dla nas modelu rolety. Montaż niektórych modeli możliwy jest jedynie na konkretnym etapie budowy i wymaga, np. uwzględnienia w projekcie budynku. W naszej ofercie dostępnych jest kilka typów rolet zewnętrznych.

Kolorystyka

Antracyt

Beż

Biel

Ciemny brąz

Brąz

Kość słoniowa

Srebrny

Szary

Mahoń

Orzech

Winchester

Złoty dąb

Bordo

Ciemny beż

Dąb bagienny

Jasny szary

Kremowa biel

Stalowa oliwka

Zieleń

Roleta ST2000

Roleta ST2000 instalalowana najczęściej na istniejących oknach lub elewacjach. Wielkość skrzynki zależna jest od wysokości rolety jak też od rodzaju pancerza. Pianka poliuretanowa która wypełnia profile decyduje o dodatkowej izolacji termicznej. Przestrzeń między opuszczonym pancerzem rolety a oknem utrudnia wymianę cieplną, dzięki temu pozwala oszczędzić energię cieplną potrzebną do ogrzania pomieszczeń, a w uplane dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Roleta ST2000 występuje rówież w wersji z moskiteirą.

Sposoby montażu

TYP A

TYP B

TYP C

ROLETA RL2000

ROLETA RL2000 posiada skrzynkę o zaokrąglonej stylistyce stanowi banalne rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki zależna jest od wysokości rolety jak też od rodzaju pancerza. Roleta RL2000 występuje rówież w wersji z moskiteirą.

Sposoby montażu

TYP A

TYP B

ROLETA OS2000

ROLETA OS2000 dzięki półokrągłemu kształtowi nadaje oknu bardzo nowoczesny i gustowny wygląd. Wielkość skrzynki zależna jest od wysokości rolety jak też od rodzaju pancerza. Roleta OS2000 występuje rówież w wersji z moskiteirą.

Sposoby montażu

TYP A

TYP B

IT2000

IT2000 wielkim plusem tego systemu jest możliwość zamontowania owego systemu bez konieczności powiększania otworów okiennych. W tego typu roletach skrzynka usytuwana jest od zewnętrzej strony budynku.Roleta IT2000 występuje rówież w wersji z moskitierą.

Sposoby montażu

IT2000 - montaż bez poszerzenia

IT2000 - montaż z poszerzeniem

Roleta nadstawna TP1000K

Roleta nadstawna TP1000K system ten umożliwa montowanie na szerokie ramy okienne do 202 mm ( z poszerzeniem do 264 mm), co skutkuje poszerzeniem głębokości skrzynki o 31 lub 62 mm. Obsługa tej rolety możliwa jest ręcznie, przy pomocy taśmy oraz elektrycznie.

Sposoby montażu

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od dołu.

Roleta TP1000K z otwartą klapą rewizyjną od czoła.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej i zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K zabudowana od wewnętrznej strony.

Roleta TP1000K zabudowana od zewnętrznej strony.

Roleta TP1000K niezabudowana z obu stron.

Roleta nadstawa TL1000

Roleta nadstawa TL1000 klama rewizyjna montowana jest od spodu skrzynki, dzięki temu istnieje możliwość zamontowania rolety od wewnątrz mieszkania. Tego typu system montowany jest do okien których grubość ramy okiennej nie przegracza 95 mm. Obsługa tej rolety możliwa jest ręcznie, przy pomocy taśmy oraz elektrycznie .Roleta TL1000 niew wersji z moskiteirą.

Sposoby montażu

Roleta TL1000 z otwartą klapą

Roleta TL1000 w murze

Roleta nadstawna CC1000

Roleta nadstawna CC1000 jest standardowym systemem rolet okiennych . Tego typu system montowany jest do okien których grubość ramy okiennej nie przegracza 95 mm. Obsługa tej rolety możliwa jest ręcznie, przy pomocy taśmy oraz elektrycznie.Roleta CC1000 nie występuje w wersji z moskiteirą.

Sposoby montażu

Roleta CC1000 z otwartą klapą rewizyjną.

Roleta CC1000 posiada klapę rewizyjną od czoła.

Roleta nadstawna MX1200

Roleta nadstawna MX1200 system rolet który przypisywany jest do rolet renowacyjnych i monoblock. Budowa skrzynki z klapą rewizyjna od frontu pozwala na montaż rolety od ramy okiennej od 60 do 180 mm . Roleta stworzona jest z tworzywa PCV o zwiększonej odporności na promieniowanie słoneczne co przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobnieństwa wystąpienia przebarwień. Obsługa tej rolety możliwa jest ręcznie, przy pomocy taśmy oraz elektrycznie.

Sposoby montażu

Roleta MX1200 z otwartą klapą rewizyjną.

Roleta MX1200 z klapą rewizyjną bez uchwytu.

Skrzynka rolety MX1200 dostosowana jest do montażu w warstwie ocieplenia.

Roleta MX1200 posiada możliwość montażu z oknami w systemie renowacyjnym.

Roleta MX1200 w zabudowie standardowej.