Podłogi

Jesteś tutaj:

Podłogi

Podłoga z desek jest ponadczasowa i zawsze modna. Drewno ma same zalety, a mianowicie jest ciepłe w kontakcie, nie powoduje alergii, reguluje mikroklimat w pomieszczeniu i jest wygodne w użytkowaniu oraz niewymagające w utrzymaniu. W naszej ofercie mamy deski podłogowe dwóch wiodących producentów firm Barlinek i Tarkett.

Szczególnie polecamy Deski Barlineckie wykonywane w 100% z drewna pozyskiwanego z rodzimych lasów i będące polskim produktem. Deski te są szczegółowo opisane i ciekawie przedstawione w udostępnionym przez nas obszernym katalogu. Deska Barlinecka dzięki swojej warstwowej konstrukcji doskonale przewodzi ciepło i to jest jej przewaga nad podłogami z litego drewna. Jest pokrywana utwardzającym lakierem, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość.

Mamy w ofercie deski podłogowe ciemne, naturalne i jasne. Oferujemy również deski na ściany oraz listwy przypodłogowe i specjalne.
Podłoga z ciemnych desek doskonale wygląda w zestawieniu z jasnymi ścianami. Wykonywane są z różnych gatunków drzew, głownie z dębu w różnych odcieniach i jesionu szczotkowanego.

Deski naturalne utrzymane w ciepłej kolorystyce brązu dają poczucie spokoju, harmonii i równowagi. Większość proponowanych wzorów pokryta jest lakierem matowym lub półmatowym, a gatunki drewna wykorzystywane do ich produkcji to dąb, jesion i buk.