Panele

Jesteś tutaj:

Panele

Laminowane panele podłogowe mają same zalety. Przede wszystkim posiadają ciekawe wzornictwo od klasycznego po nowoczesne, są łatwe w utrzymaniu, mają uniwersalne zastosowanie oraz pomysłowy system zatrzaskowy zapewniający prostą instalację. To niezaprzeczalnie główne atuty dające panelom przewagę nad innymi podłogami.

Panele laminowane charakteryzują się łatwością w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć je wilgotnym mopem, odpornością na zarysowania, co jest ważne dla posiadaczy domowych zwierzaków i promieniowanie UV, istotne w nasłonecznionych pomieszczeniach. Są przyjazne dla środowiska, odporne na działanie stosowanych w domu środków chemicznych, odporne na nacisk, przyjazne dla alergików – nie wywołują uczuleń, oraz odporne na żar papierosowy – trudno się przypalają, mają powłokę antybakteryjną i są antystatyczne.

KAINDL

Podłogi laminowane Kaindl to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Bezklejowy system łączenia paneli, oparty na V-fudze, ułatwia montaż i daje estetyczny efekt wykończenia.

Do produkcji naszych paneli podłogowych używamy tylko najwyższej jakości surowców, dzięki czemu są inwestycją na lata.

FINFLOOR

Produkty FinFloor łączą w sobie dwie ważne cechy: znakomitą jakość wykonania i niebanalne wzornictwo. Nareszcie możesz urządzić swoje wnętrza bez żadnych kompromisów. Dokładnie tak, jak chcesz.