Okna PCV

Jesteś tutaj:

Okna PCV

Okna PCV jest jednym z najczęściej wybieranych produktów, jeżeli chodzi o stolarkę okienną. Stosunek jakości do ceny powoduje to, że klienci dużo chętniej decydują się na to rozwiązanie wypełniając swoje otwory okienne w domach.

Okna pcv doskonale pasują do nowoczesnego jak i starszego budownictwa. Pozwala osiągnąć zadowalające efekty cieplne i estetyczne wykorzystując najlepsze materiały w produkcji.

Mamy w ofercie okna pcv dwuszybowe i trzyszybowe. Szczelnie zamknięta konstrukcja okna pozwala doskonale wyciszyć i zapewnić optymalną temperatur wewnątrz, a dzięki filtrom UV chronią przed szkodliwym promieniowaniem.

Profil Classic Line

CLASSIC LINE – to standardowy pięciokomorowy profil okienny firmy ALUPLAST o zabudowie 70 mm, pozwala na zachowanie dobrego współczynnika przenikalności cieplnej ( Uw=0,94 (W/m2K) pod warunkiem zastosowania szklenia SGG CLIMATOP ULTRA SS 40 mm ).

Dzięki prostym krawędziom profili zewnętrznych jest uniwersalnym produktem który śmiało możemy zastosować w nowym budownictwie jak i przy wymianie starej stolarki na nową. Niska wysokość profili ramy i skrzydła pozwala na dodatkowe naświetlenie pomieszczeń a dzięki stopniowanemu uchyłowi w okuciach firmy WINKHAUS jesteśmy w stanie idealnie kontrolować ilość wpuszczanego powietrza do pomieszczenia.

Profil Classic Rondo

CLASSIC RONDO – jest to jeden z podstawowych 5-komorowych profili okiennych dostępnych w gamie produktów firmy ALUPLAST o szerokości zabudowy 70 mm, podobnie jak profil CLASSIC LINE jego współczynniki są bardzo zbliżone do siebie ( maksymalny współczynnik jaki jesteśmy w stanie uzyskać to Uw=0,94 (W/m2K) ).

Zaokrąglony profil skrzydła ma ponadczasowy wygląd i najczęściej jest wybierany do budynków o klasycznej architekturze a wewnętrzna okrągła listwa przyszybowa dopasowysuje się idealnie do charakteru każdego wnętrza. Stopniowany uchył w okuciu WINKHAUS pozwala na precyzyjne ustawienie uchyłu.

Profil Thermo

THERMO – pięciokomorowy profil ALUPLAST o szerokości 70 mm wyróżnia się profilem skrzydła z zewnątrz które jest zaokrąglone i delikatnie załamane a dzięki dodatkowej trzeciej uszczelce otrzymujemy tzw. „suchą komorę”.

Okucie WINKHAUS pracujące w „suchej komorze” jest mniej narażone na wilgoć przez co jego bezproblemowe działanie może być wydłużone nawet kilkukrotnie. Dzięki trzeciej komorze i specjalnemu pakietowi szklenia ( 40 mm ) jesteśmy w stanie uzyskać współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw=0,89 (W/m2K).

Profil Prestige

PRESTIGE – Jest to sześciokomorowy profil okienny o szerokości zabudowy ramy 85 mm. Szeroka zabudowa pozwala na zastosowanie szklenia o szerokości 51 mm dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać współczynniki przenikalności na bardzo niskim poziomie Uw=0,82 (W/m2K).

Ponadczasowy i elegancki profil ( prosty na zewnątrz i prosty wewnątrz ) sprawia że stolarka wygląda nowocześnie a dzięki zastosowaniu okucia WINKHAUS activePilot mamy gwarancję bezproblemowego działania przez długie lata.

Profil Thermo Luksus

THERMO LUKSUS – Rekomendowany, jeden z najcieplejszych sześciokomorowych profili okiennych w gamie ALUPLAST. 85 mm szerokości zabudowy , trzecia uszczelka z „suchą komorą” i możliwość zastosowania szklenia o szerokości do 51 mm powodują to iż profil THERMO LUKSUS jest mistrzem w zatrzymywaniu ciepła wewnątrz budynku. Wybierając ten profil jesteśmy w stanie uzyskać współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw=0,76 (W/m2K) dzięki zastosowaniu szyby Ug=0,5 W/m2K ( 48 mm ).

Ponadczasowy design sprawia to że możemy użyć tego profila w każdym obiekcie użyteczności publicznej, domach jedno lub wielorodzinnych, firmach itp.

Profil Salamander 92

System profili bluEvolution 92 łączy w sobie nowoczesną technologię z najwyższej klasy materiałem i wzornictwem okien. Zoptymalizowana, sześciokomorowa konstrukcja o głębokości 92 mm w połączeniu z przemyślaną wysokością profili (118 mm) umożliwiającą duże przenikanie promieni słonecznych do wewnątrz pomieszczenia, gwarantuje idealną termoizolację oraz najlepszą efektywność energetyczną.

System BluEvolution 92 jest ukłonem w stronę osób ceniących sobie dbałość o środowisko. Materiał, z którego profile zostały wyprodukowane, może zostać w 100% ponownie wykorzystany.

Profil Salamander 82

System profili bluEvolution 82 łączy w sobie wyśmienitą oszczędność energii i innowacyjną technologie uszczelniania.

Można wykorzystać to rozwiązanie w budownictwie domów pasywnych. Dzięki temu, że zastosowane zostały specjalnie zoptymalizowane konstrukcje ram i skrzydeł otrzymujemy zredukowaną stratę ciepła.

Profil Nordline

System dedykowany na rynki skandynawskie. Cechą charakterystyczną okien wykonanych w oparciu o system NordLine jest sposób ich otwierania. Okna, w zależności od potrzeb, mogą otwierać się obrotowo, jak i na zewnątrz. Okna wykonane w oparciu o tę linię produktów mają głębokość zabudowy 120 mm.

Profil EkoSun 6 NL

Produkowany na wyłączność tylko dla firmy Eko-Okna S.A., profil EkoSun 6 NL to wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu możemy zaoferować systemy otwierane na zewnątrz bez użycia profilu odwracającego. Dodatkowo, dostępność antracytowego rdzenia daje możliwość produkcji okien z ciemnymi okleinami w spójnej kolorystyce.

Ideal 7000 NL

IDEAL to niezwykle popularny system ciepłej stolarki okiennej. W swoich różnych opcjach zamontowany jest w milionach domów na całym świecie. Użytkownicy cenią go ze względu na znakomite parametry z zakresu izolacyjności termicznej i akustycznej oraz świetny stosunek ceny do jakości.

Opcja IDEAL 7000 NL stanowi wydanie systemu stworzone z myślą o rynku holenderskim. Profile mogą być zgrzewane pod kątem 45° z wykorzystaniem estetycznych technik V-super i V-perfect lub pod kątem 90° w technologii HFL. Taki sposób zgrzewania upodabnia okna do konstrukcji drewnianych.

Okna można zamawiać w kolorach gładkich lub z okleinami drewnopodobnymi. Okleiny mogą znajdować się po wewnętrznej i zewnętrznej stronie okna. Dzięki temu, że można je dobrać niezależnie, okna IDEAL 7000 NL z łatwością dopasują się do każdej elewacji i każdego wnętrza.