Okna PCV z Aluminium

Jesteś tutaj:

Okna PCV z Aluminium

Okna PCV z aluminium tworzą nowoczesne konstrukcje okienne, które łączą w sobie dwa najpopularniejsze i najbardziej wytrzymałe materiały do budowy ram okiennych.

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy linie konstrukcyjne Classic Line, Prestige, Thermo Luksus – pozwoli to Państwo na odpowiednio szeroki zakres wyboru pomiędzy jakością, ceną i funkcjonalnością.

Zawsze staramy zachować się jak największą precyzje przy dobieraniu odpowiedniego rozwiązania pod konkretne wymagania klienta. Doradzimy i pomożemy podjąć najlepszą decyzje w wyborze stolarki pcv z aluminium.

Profil Classic Line Alu

CLASSIC LINE – to standardowy pięciokomorowy profil okienny firmy ALUPLAST o zabudowie 70 mm, pozwala na zachowanie dobrego współczynnika przenikalności cieplnej ( Uw=0,94 (W/m2K) pod warunkiem zastosowania szklenia SGG CLIMATOP ULTRA SS 40 mm ). Dzięki prostym krawędziom profili zewnętrznych jest uniwersalnym produktem który śmiało możemy zastosować w nowym budownictwie jak i przy wymianie starej stolarki na nową.

Niska wysokość profili ramy i skrzydła pozwala na dodatkowe naświetlenie pomieszczeń a dzięki stopniowanemu uchyłowi w okuciach firmy WINKHAUS jesteśmy w stanie idealnie kontrolować ilość wpuszczanego powietrza do pomieszczenia.

Profil Prestige Alu

PRESTIGE – Jest to sześciokomorowy profil okienny o szerokości zabudowy ramy 85 mm. Szeroka zabudowa pozwala na zastosowanie szklenia o szerokości 51 mm dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać współczynniki przenikalności na bardzo niskim poziomie Uw=0,82 (W/m2K).

Ponadczasowy i elegancki profil ( prosty na zewnątrz i prosty wewnątrz ) sprawia że stolarka wygląda nowocześnie a dzięki zastosowaniu okucia WINKHAUS activePilot mamy gwarancję bezproblemowego działania przez długie lata.

Profil Thermo Luksus Alu

THERMO LUKSUS – Rekomendowany, jeden z najcieplejszych sześciokomorowych profili okiennych w gamie ALUPLAST. 85 mm szerokości zabudowy , trzecia uszczelka z „suchą komorą” i możliwość zastosowania szklenia o szerokości do 51 mm powodują to iż profil THERMO LUKSUS jest mistrzem w zatrzymywaniu ciepła wewnątrz budynku.

Wybierając ten profil jesteśmy w stanie uzyskać współczynnik przenikalności cieplnej na poziomie Uw=0,76 (W/m2K) dzięki zastosowaniu szyby Ug=0,5 W/m2K ( 48 mm ). Ponadczasowy design sprawia to że możemy użyć tego profila w każdym obiekcie użyteczności publicznej, domach jedno lub wielorodzinnych, firmach itp.