Okna Drewniane

Jesteś tutaj:

Okna Drewniane

Drewno to w obecnych czasach jedno z najczęściej stosowanych materiałów do budowy okien i drzwi. W ofercie posiadamy najpopularniejsze profile drewniane, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Wszystkie okna wykonane są z najwyższej jakości drewna odpornego na warunki pogodowe na zewnątrz, ponadto zapewniają długotrwałą jakość i niezawodność.

Do lepszego zabezpieczenia okien drewnianych całość ramy okiennej pokrywana jest specjalnym wodoodpornym, ekologicznym lakierem. Wykonujemy okna drewniane z dwoma lub trzema szybami zależnie od wybranego systemu, a także w kilku szerokościach ram.

Profil Standard 68

Profil STANDARD 68 to optymalny wybór dla osób, które ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. .Okna poddawane są technologicznej obróbce według surowych standardów europejskich, gwarantuje nam to produkty o wysokiej jakości.

Profil EuroLine 78, 88, 92

Profil EUROLINE 78, 88, 92 to optymalny wybór dla osób, które ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Okna poddawane są technologicznej obróbce według surowych standardów europejskich, gwarantuje nam to produkty o wysokiej jakości.

 

Profil w Systemie Skandynawskim

Okna w tym systemie Skandynawskim ze względu na estetyke wizualną najczęściej stosowany jest w krajach skandynawskich i Anglii. Okna otwierane na zewnątrz zapewniają dodatkową przestrzeń wewnętrz pomieszczenia. Skuteczne doszczelnienie podczas wietrznej pogody zapewnia rama skrzydła, która dociskana jest do ościeżnicy.

Okna drewniane PROMMAX

Nowoczesne okna drewniane PROMMAX wytwarzane są na bazie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jako producent okien drewnianych najwyższej jakości , na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie surowych norm jakości gwarantujących najwyższy standard wykonania.

Nasi Klienci doceniają produkowane przez nas okna również dzięki wymiernym oszczędnościom jakie osiągają dzięki zmniejszeniu strat ciepła w swoich domach. Dzięki zastosowaniu pakietu szybowego 4-16-4 (argon ) nasze okna w standardzie posiadają przenikalność ciepła na poziomie k≤1,0 W/m2K – co gwarantuje znaczne zmniejszenie strat ciepła i wydatków na ogrzewanie. Technologia ta przyczynia się również do wyciszenia hałasu docierającego z zewnątrz i znacznego podniesienia komfortu przebywania w pomieszczeniu wyposażonym w nasze okna.