Okna Drewniane z Aluminium

Jesteś tutaj:

Okna Drewniane z Aluminium

Kolejną pozycją w naszej ofercie są okna drewniane z aluminium. Łączymy w nich to co najlepsze w obu tych materiałach. Systemy bazują na najpopularniejszych i najczęściej montowanych oknach drewnianych.

Okna drewniane z alu zapewniają dłuższą trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne panujące na dworze. Warstwa aluminium pokryta ekologicznym i wodoodpornym lakierem doskonale chroni okna przed promieniowaniem UV.

Dzięki wykorzystaniu najlepszego drewna do produkcji naszych okien drewnianych z aluminium jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z izolacji termicznej oraz akustycznej.

Profil Drewno Aluminium 68

Tak jak w przypadku drewnianego systemu 68 mm, tak i w tym przypadku jest to optymalny wybór dla osób, które ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Jedyną różnicą miedzy tymi systemami jest aluminiowa nakładka która stanowi ochronę okna. Okna poddawane są technologicznej obróbce według surowych standardów europejskich, gwarantuje nam to produkty o wysokiej jakości.

Profil Drewno Aluminium 78

Drewno-Aluminium 78 mm to profil który powstał na bazie klasycznego Systemu IV Plus w którym zastosowana jest konstrukcja z drewna klejonego 3-warstwowo. W tym przypadku wersja drewniana z nakładką aluminiową występuje w wersji o grubości o grubości profilu 78 mm.