Okna Dachowe

Jesteś tutaj:

Okna Dachowe

Okna dachowe to optymalne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści m.in. doświetlenie pomieszczeń, które nie mają lub nie mogą posiadać na ścianach innych okien.

Zapewniają niesamowite widoki na okolice domu z pomieszczeń na poddaszu. Okna dachowe to produkt, który ciągle się zmienia i rozwija. Obecna technologia gwarantuje wysokie bezpieczeństwo, energooszczędność, trwałość i bezproblemową obsługę.

Współpracujemy z najlepszymi producentami mogąc przedstawić Państwu jedne z najczęściej sprzedawanych okien dachowych na rynku polskim i zagranicznym.

Okna Dachowe FAKRO

Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu sprawiało przyjemność. Mnóstwo naturalnego światła i świeże powietrze na poddaszu pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Podstawowym surowcem
do produkcji okien jest najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwo-wo. Drewno impregnowa-ne jest próżniowo i malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym.

Okna Dachowe VELUX

Okna dachowe VELUX zaprojektowano tak aby zapewnić użytkownikom komfort, trwałość i elegancje. Zaś nasza wieloletnia współpraca z firmą atrakcyjne ceny.

Bardzo wytrzymały profil okienny wykonany z klejonego impregnowanego i lakierowanego drewna sosnowego łączonego z wysoko izolacyjnym tworzywem EPS.

Elegancki kształt pasujący do wymagających wnętrz.

Okna Dachowe OptiLight

OptiLight to nowa marka na rynku okien dachowych oferująca wysoką jakość w przystępnych cenach więc jest to dobre rozwiązanie dla klientów szukających budżetowych rozwiązań.

Wysokiej jakości drewno sosnowe. Drewniana konstrukcja osłonięta jest przez profile aluminiowe, które są odporne na działanie  promieni UV i czynników zewnętrznych.

Ciekawe jest to, że do okien OptiLight można zastosować niektóre z akcesoriów FAKRO zarówno wewnętrzne i zewnętrzne m.in. rolety, żaluzje, zasłony plisowane, moskitiery oraz markizy.