Ogrodzenia

Jesteś tutaj:

Ogrodzenia

Nasze ogrodzenia i wszystkie elementy z nim związane są solidnie wykonane, dopracowane w każdym detalu, designerskie i zawsze dostępne dla Inwestorów. Dużą uwagę przywiązujemy do nowoczesnego wyglądu, aktualnych trendów i estetyki oferowanego asortymentu, dlatego nasze ogrodzenia wyróżniają się na tle innych innowacyjnością.

Współpracujemy z najlepszymi producentami ogrodzeń w Polsce m. in. firmą Baran Systemy Ogrodzeniowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe systemy ogrodzeniowe w przystępnych cenach.

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne wykonane na szynach jezdnych 80 x 80 mm. Obramowanie oraz przeciwwaga wykonane z najwyższej jakości profili 60 x 40 mm. Wypełnienie bramy przesuwnej (wzór) to różnego rodzaju profile o wymiarach odpowiednich do uzyskania wzoru z oferty.

Materiałem użytym do produkcji bram przesuwnych jest czarna stal, pomalowana warstwą cynku oraz poliestru.

Bramy wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe w zależności od modelu i wzoru jaki Państwo wybiorą.

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe wykonane z najwyższej jakości profili 60 x 40 mm. Wypełnienie bramy przesuwnej (wzór) to różnego rodzaju profile o wymiarach odpowiednich do uzyskania wzoru z oferty m. in. profil 80 x 20 mm.

Materiałem użytym do produkcji bram dwuskrzydłowych jest czarna stal, pomalowana warstwą cynku oraz poliestru.

Bramy wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe w zależności od modelu i wzoru jaki Państwo wybiorą.

Furtki ogrodzeniowe

Furtki ogrodzeniowe wykonane z najwyższej jakości profili 60 x 40 mm. Wypełnienie furtki (wzór) to różnego rodzaju profile o wymiarach odpowiednich do uzyskania wzoru z oferty m. in. profil 80 x 20 mm.

Materiałem użytym do produkcji furtek jest czarna stal, pomalowana warstwą cynku oraz poliestru.

Furtki wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe w zależności od modelu i wzoru jaki Państwo wybiorą.

Przęsła ogrodzeniowe

Przęsła ogrodzeniowe wykonane z najwyższej jakości profili 40 x 40 mm. Wypełnienie przęsła (wzór) to różnego rodzaju profile o wymiarach odpowiednich do uzyskania wzoru z oferty m. in. profil 80 x 20 mm.

Materiałem użytym do produkcji przęseł jest czarna stal, pomalowana warstwą cynku oraz poliestru.

Przęsła wyposażone w niezbędne akcesoria montażowe w zależności od modelu i wzoru jaki Państwo wybiorą.

Siatka ogrodzeniowa

Średnica drutu od 2.5 mm do 3,0 mm. Pakowanie tradycyjne, możliwość innego pakowania siatki (długość w wałku). Ilość siatki w rolce (standard) = 10mb.

Wielkość oczka: 60 mm x 60 mm (dostępne również 50 x 50 mm i 70 x 70 mm). Istnieje możliwość produkcji siatki ogrodzeniowej w różnych wysokościach do 4100 mm, oraz z innych średnic drutu.

System ogrodzeniowy panelowy

Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowych paneli zgrzewanych ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi.

Panele posiadają szerokość 250cm i różne wysokości mieszczące się w przedziale od 80cm do 250cm. Wymiary oczek to: 50x200mm. Panele wykonane sa z drutu o średnicy 4mm lub 5mm, który zapewnia optymalną sztywność i stabilność ogrodzenia.