Drzwi Zewnętrzne

Jesteś tutaj:

Drzwi Zewnętrzne

W ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne największych producentów w tej części europy. Szeroki wybór modeli oraz kolorystyki, pozwala dostosować drzwi zewnętrzne do domu każdego klienta.

Drzwi zewnętrzne wykonane są z różnych materiałów od drewna, przez aluminium, aż po stal. Wybieramy zawsze najlepsze rozwiązanie aby produkt, który będziesz użytkować codziennie był najbardziej jak to możliwe wytrzymały aby służyć Ci przez lata.

W naszej ofercie zgromadziliśmy drzwi zewnętrzne producentów m.in. KMT, MIKEA, GERDA i wiele innych. Udostępniamy katalogi oraz zawsze służymy radą przy wyborze odpowiednich drzwi wejściowych do domu.

Wśród drzwi, które znajdziesz poniżej dostępne są drzwi antywłamaniowe, posiadające odpowiednie klasy bezpieczeństwa. Dla osób chcących uchronić się od hałasu na klatce schodowej w blokach mamy wygłuszające drzwi do mieszkań i bloków. Wszystkie drzwi posiadają dobre parametry izolacyjne i sprawdzają się świetnie podczas zim.

Drzwi Zewnętrzne KMT

Drzwi KMT STAL to firma produkująca drzwi zewnętrzne od ponad 50 lat na polskim rynku. Znajdują się w czołówce najlepszych producentów drzwi zewnętrznych stalowych.

Drzwi zewnętrzne KMT mamy w wielu wariantach kolorystycznych oraz wielu konfiguracjach. Pośród setek modeli na pewno znajdziesz takie, które idealnie będą pasować do Twojego domu.

 

Drzwi Zewnętrzne GERDA

Drzwi GERDA sprawdzają się w najbardziej wymagających obiektach dzięki odpowiedniemu dobraniu ościeżnic i skrzydeł drzwiowych.

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego w swojej ofercie posiadamy specjalne zamki i okucia zwiększające wytrzymałość drzwi. Drzwi GERDA w zależności od przeznaczenia mogą osiągać różne poziomy współczynnika izolacyjności (drzwi izolacyjne, drzwi energooszczędne, drzwi pasywne). Podstawowe drzwi w ofercie tzw. drzwi izolacyjnych o współczynniku 1,3 W/m2K.

Drzwi Zewnętrzne MIKEA

Drzwi MIKEA to najwyższej jakości parametry techniczne udokumentowane badaniami przeprowadzonymi w akredytowanych laboratoriach techniki budowlanej.

Polska materiały i jakość wykonania powoduje, że klienci chętnie sięgają po tą markę. Wysoka klasa odporności na włamania i stabilna, trwała konstrukcja to przepis na drzwi zewnętrzne na lata.

Drzwi wejściowe EkoOkna

Nowoczesne wzornictwo, swoboda w doborze dodatków i bogactwo kolorów sprawiają, że drzwi wejściowe stanowią niebanalną wizytówkę każdego domu. Najwyższej jakości materiały, których używamy przy ich produkcji są natomiast gwarancją komfortu, bezpieczeństwa i trwałości na długie lata.