Brama Rolowana INTENSE 77

Jesteś tutaj:

Brama Rolowana INTENSE 77

Jeżeli do prowadzenia własnego biznesu potrzebujesz hali produkcyjnej lub magazynów to potrzebujesz Bramy Rolowanej INTENSE 77. Odpowiednia brama powinna być odporna na wielokrotne otwieranie i zamykanie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim bezpieczna i intuicyjna w obsłudze dla Twoich pracowników.

POTĘGA JAKOŚCI
Każdy element bramy INTENSE został zaprojektowany tak aby nieprzerwanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Nasze laboratorium przez kilka lat dopracowało najdrobniejsze szczegóły tej potężnej bramy, której maksymalny wymiar to nawet 7 metrów szerokości i 6 metrów wysokości. Dzięki systemowi nextON, który pozawala na łączenie wielu bram w jedną, możesz zamknąć otwory nawet kilkudziesięciometrowe.

SYSTEM clickON, easyON, windON, safeON
Prosty montaż dużej bramy – czy to możliwe? Tak! Dzięki systemowi clickON. Teraz zamontujesz bramę INTENSE na dowolnej powierzchni dzięki gotowemu zestawowi konstrukcyjnemu. Wszystkie niezbędne elementy oraz uchwyty są już zamontowane i przygotowane do instalacji wału napędowego oraz pancerza. Pancerz dużej bramy INTENSE może ważyć nawet 100kg, aby bezpiecznie i komfortowo móc go zamontować stworzyliśmy system podajnikowy, dzięki któremu wystarczą 2 osoby aby w pełni bezpiecznie i bez narażania pancerza na uszkodzenia, wciągnąć go na wał nawojowy. System easyON usprawnia montaż i zabezpiecza przed fizycznymi uszkodzeniami.

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Mamy na to opracowane skuteczne rozwiązanie. System windON stworzyliśmy aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie. Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON – tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM.

Sposoby montażu

Na mur od zewnątrz

Na mur od wewnątrz

W świetle otworu lewoskrętnie

W świetle otworu prawoskrętnie

Dostępna kolorystyka

Biały

Szary

Srebrny

Biel kremowa

Jasny beż

Czarny

Zieleń mchu

Purpurowy

RAL 5010

RAL 5011

Mahoń

Grafit DB703

Zieleń jodłowa

Kość słoniowa

Winchester / RAL 1011

Złoty dąb

Antracyt

Orzech

Jasny brąz

Brąz jamajski