Brama Rolowana GUARD 77

Jesteś tutaj:

Brama Rolowana GUARD 77

Brama rolowana GUARD przeznaczona jest do zadań specjalnych. Wytrzymała, bezawaryjna i stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

KONSTRUKCJA
To co odróżnia bramy rolowane GUARD od innych, to ich konstrukcja. Zajmują minimalną przestrzeń pod sufitem, ale możesz zamontować ją również na zewnątrz. To oznacza, że znacznie oszczędzisz miejsce w garażu.

ZABEZPIECZENIE
Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem flokowania technicznego – tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM.

TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Zakup bramy to inwestycja, która ma posłużyć Ci przez długie lata. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, z jakich materiałów wykonywane są nasze produkty. Wykorzystujemy trwałe i odporne na korozję aluminium, piankę poliuretanową i odporną na zarysowania i działanie promieniowania UV farbę epoksydową. Wszystko po to, aby Twoja brama wytrzymała wielokrotne zamykanie i otwieranie, skrajne temperatury i nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Każda nasza brama dodatkowo wykończona jest flokowaniem – oznacza to, że jej estetyka jest na najwyższym poziomie.

Sposoby montażu

Na mur od zewnątrz

Na mur od wewnątrz

W świetle otworu lewoskrętnie

W świetle otworu prawoskrętnie

Dostępna kolorystyka

Biały

Szary

Srebrny

Biel kremowa

Jasny beż

Czarny

Zieleń mchu

Purpurowy

RAL 5010

RAL 5011

Mahoń

Grafit DB703

Zieleń jodłowa

Kość słoniowa

Winchester / RAL 1011

Złoty dąb

Antracyt

Orzech

Jasny brąz

Brąz jamajski