Bramy Rolowane

Jesteś tutaj:

Bramy Rolowane

Bramy i osłony rolowane są przeznaczone do zamontowania w garażach, centrach handlowych, pomieszczeniach produkcyjnych, magazynach, altanach i pomieszczeniach gospodarczych. Dzięki specyficznej konstrukcji, bramy i osłony rolowane idealnie pasują do pomieszczeń, gdzie przeszkodę stanowią usytuowane ciągi inżynieryjne (wodociąg, instalacja elektryczna itd.) lub brak możliwości montażu bramy do sufitu. Montaż bramy lub osłony rolowanej jest możliwy nad otworem, jak również w otworze od zewnątrz lub od wewnątrz pomieszczenia. Pancerz wykonany z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Profile o wysokościach 52 mm, 55 mm i 77 mm, pozwalają optymalnie dopasować parametry techniczne oraz cenę do potrzeb wynikających z warunków przeznaczenia. W dolnym panelu profilu montowana jest komorowa uszczelka gumowa przylegająca do podłoża.

Pancerz wykonuje ruch pionowy wzdłuż aluminiowych prowadnic wyposażonych w uszczelki szczotkowe, nawijając się na wał, który jest poruszany za pomocą wbudowanego napędu rurowego. Wszystkie wyżej wymienione elementy są osłonięte estetyczną skrzynką o klasycznym wykończeniu, gdzie jeden z narożników skrzynki jest ścięty pod kątem 45 stopni.

Szeroki wybór rozwiązań kolorystycznych zapewnia połączenia bram rolowanych z fasadą budynku, a kilka możliwości montażu zapewni wyjście z trudnych sytuacji montażowych.